Zapraszamy Państwa do kontaktu z nami. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania.

O Firmie

O Firmie
The Quality of Life jest firmą doradczo - szkoleniową, która ugruntowaną pozycję rynkową zdobyła dzięki wieloletniemu doświadczeniu, współpracy z największymi polskimi przedsiębiorstwami oraz posiadaniu zespołu ekspertów, którzy są uznanymi specjalistami w swoich branżach. Naszą misją jest oferowanie profesjonalnych usług doradczych i szkoleniowych, które stanowią efekt połączenia wieloletnich doświadczeń praktycznych z najnowszymi osiągnięciami nauki i wiedzy akademickiej. Rozumiemy, że obecny rynek stawia przed organizacjami coraz to nowsze wyzwania, sprostanie im jest warunkiem koniecznym do osiągnięcia sukcesu. Z drugiej strony w otoczeniu pojawiają się nowe szanse, które należy wykorzystać aby zapewnić przedsiębiorstwu rozwój.
Sukces, wzrost konkurencyjności i innowacyjność są ściśle powiązane z największym dobrem każdej organizacji – pracownikami. Dbając o kształcenie i ich rozwój poprzez szkolenia i warsztaty, organizacja buduje kompetentną kadrę, która jest podstawowym zasobem każdej firmy.
Ponadto szkolenia są doskonałą motywacją dla pracowników i sprawiają, że wzrasta ich indentyfikacja  z przedsiębiorstwem.
Oferujemy autorskie programy szkoleniowe z zakresu zarządzania, inżynierii produkcji, Six sigma, logistyki, transportu, prawa, HR, finansów, controllingu, statystyki w biznesie, marketingu, Public Relations, sprzedaży ,reklamy, umiejętności interpersonalnych i kultury biznesowej. Organizujemy specjalistyczne warsztaty i seminaria, a także współpracujemy z agencjami PR przy organizacji eventów. W przypadku szkoleń zamkniętych dedykowanych konkretnym firmom zajmujemy się organizacją zaplecza logistycznego: Sali szkoleniowej, zakwaterowania, pełnego cateringu, imprez towarzyszących (zajęcia rekreacyjno-integracyjne). Współpracujemy z wieloma ośrodkami szkoleniowo-turystycznymi na terenie całej Polski. Wszyscy nasi trenerzy posiadają bogate praktyczne doświadczenie zawodowe oraz głęboką wiedzę teoretyczną. Zajęcia prowadzimy w trzech językach: polskim, angielskim i niemieckim.
W ramach coachingu oferujemy: prowadzenie szkoleń z coachingu, wdrożenie coachingu w firmie (coaching wewnętrzny lub zewnętrzny), planowanie ścieżki  kariery zawodowej – coaching pracowniczy, sesje indywidualne.

Coaching to wsparcie w rozwoju kadr managerskich, a także w efektywnym zarządzaniu ludźmi. Jest to bowiem podstawowy czynnik sukcesu w procesie budowania  nowoczesnej firmy.

Nasze rozwiązania dla biznesu są ofertą kompleksową i zintegrowaną, która dzięki swej elastycznej formule i dostosowaniu do specyfiki konkretnej Firmy pozwala na efektywne wsparcie w najbardziej wymagających obszarach działalności biznesowej. Prezentujemy wyjątkową i unikatową ofertę usług doradczych, która jest realizowana w oparciu o metodykę pracy wynikającą z głębokiej wiedzy oraz bogatych doświadczeń konsultantów TQL.