Zapraszamy Państwa do kontaktu z nami. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania.

Aktualności

Krajowy System Usług dla Małych i Średnich Przedsiębiorstw

Szanowni Państwo, 

Mamy przyjemność poinformować, iż firma The Quality of Life przeszła pozytywnie rejestracje w Krajowym Systemie Usług dla Małych i Średnich Przedsiębiorstw. Jest to to system grup usługodawców wyspecjalizowanych w świadczeniu różnego rodzaju usług dla przedsiębiorstw i osób podejmujących działalność gospodarczą.

Ośrodki działające w ramach KSU świadczą na rzecz przedsiębiorców usługi doradztwa biznesowego w zakresie zakładania i prowadzenia działalności gospodarczej. Ośrodki KSU oferują doradztwo dla firm na każdym etapie prowadzenia działalności: od rejestracji działalności, poprzez sprawne prowadzenie i zarządzanie firmą, aż po zawieszenie lub zakończenie działalności. Wszystkie ośrodki współpracujące z Polską Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości w ramach KSU działają na podstawie wypracowanych Standardów Usług, dzięki czemu przedsiębiorca może być pewien, że otrzyma usługę najwyższej jakości.
 

The Quality of Life jest zarejestrowana do świadczenia następujących usług w ramach projektu:

1) doradcze, w tym o charakterze:

a) ogólnym,

b) proinnowacyjnym, służące utworzeniu lub rozwojowi przedsiębiorstwa przez wdrożenie nowego lub istotnie ulepszonego produktu (wyrobu lub usługi), nowego lub istotnie ulepszonego procesu, nowej metody marketingowej lub nowej metody organizacyjnej w przyjętych przez przedsiębiorstwo zasadach działania, w organizacji miejsca pracy lub w stosunkach z otoczeniem;

2) szkoleniowe;

3) informacyjne, polegające na udzielaniu informacji w zakresie podejmowania i prowadzenia działalności gospodarczej; 


Więcej informacji pod numerem: 22 620 20 92
Koordynator projektu: Sylwia Młynarska